AKTUALNOŚCI - Fundacja Centrum Edukacji Liderskiej

This site uses Mambo - the free, open source content management system

OVERVIEW

This domain fundacjacel.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the superior). We have evaluated zero pages within the web site fundacjacel.pl and found two websites linking to fundacjacel.pl. There are one social media accounts enjoyed by this website.

FUNDACJACEL.PL RANKINGS

This domain fundacjacel.pl is seeing varying levels of traffic until the end of the year.
Traffic for fundacjacel.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjacel.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjacel.pl

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 22 Warszawa Włochy

Galeria - zdjęcia w galerii są zamieszczone za zgodą na publikacje wizerunku. Witamy na stronie internetowej PPP nr 22. Szukanie pomocy jest oznaką siły, a nie słabości. Na naszej stronie internetowej możecie Państwo uzyskać informacje na temat pracy oraz aktualnej oferty Poradni,. A także zapoznać się z placówką i jej pracownikami. Rejonem naszej działalności objęta jest dzielnica Warszawa - Włochy.

WHAT DOES FUNDACJACEL.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjacel.pl Mobile Screenshot of fundacjacel.pl Tablet Screenshot of fundacjacel.pl

FUNDACJACEL.PL HOST

We found that a single page on fundacjacel.pl took two thousand six hundred and thirty-four milliseconds to load. Our crawlers could not find a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
89.161.161.46

I observed that fundacjacel.pl is using the IdeaWebServer/v0.80 server.

AKTUALNOŚCI - Fundacja Centrum Edukacji Liderskiej

This site uses Mambo - the free, open source content management system

CONTENT

This domain states the following, "Młodych Dorosłych 20 zapraszamy na spotkania grupowe i indywidualne." Our analyzers observed that the web site also said " Osoby zainteresowane lepszym poznaniem siebie i szukające skutecznych sposobów pracy." The Website also stated " Nad własnym rozwojem zapraszamy na grupę. Bdquo;ŻEBY CHCIAŁO SIĘ CHCIEĆ? Zaczynamy 10 KWIETNIA 2018. Młode kobiety po trudnych relacjach z trudnymi chłopakamimężczyznami zapraszamy na grupę. Bdquo; JAK OBCHODZIĆ SIĘ Z APETYTEM NA DOBRE ZWIĄZKI. Zaczynamy 11 KWIETNIA 2018 więcej." The website's header had mambo user as the most important keyword. It was followed by Mambo which isn't as highly ranked as mambo user.

OTHER BUSINESSES

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum - Aktualności

Rozwój i współpraca NGO i JST. Sektor 3 - inkubator NGO. Sektor 3 - inkubator pomysłów. Historia, wspomnienie i turystyka. ru - free extensions for joomla. Poznaj przepis na mentoring od kuchni! Poznaliśmy wyniki naboru Działaj Lokalnie IX! Działasz w organizacji pozarządowej? Jesteśmy po to by wspierać i pomagać! Nasze wsparcie jest za darmo! .

Fundacja Dantian

Qigong w Muzeum Azji i Pacyfiku. Stary Styl Yang Taiji Quan. Podsumowanie stażu szabli z Mistrzem Ly. To był wspaniały tydzień wypełniony nauką formy szabli naszego Starego Stylu Yang. Przepełniony ekscytującymi chwilami, ale i bólami mięśni i głowy od wrażeń i zadań. Dzięki dużej ilości godzin treningów. Taiji kuli w karnawałowym wydaniu.

Strona główna - Fundacja im. Darii Trafankowskiej

Krystyna Janda o Darii Trafankowskiej. Celem Fundacji jest pomoc w ratowaniu życia i zdrowia aktorów. Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób możesz udzielić wsparcia. Choć nie słychać o nas na codzień.

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami UkÅ

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami UkÅ. Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Układu Krążenia DAR SERCA zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe naszych działań na rzecz zdrowia dzieci. Problem wrodzonych wad serca nabiera coraz większego znaczenia w dobie postępującej degradacji środowiska. Zgodnie z ostatnimi statystykami WHO na 100 żywo urodzonych noworodków rodzi się 1 dziecko z wrodzoną wadą serca. 1 Program zakupu sprzętu rehabilitacyj.

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca Schizofrenia nie zaraża. Stygmatyzacja owszem.

Budujemy sieć wsparcia dla osób dotkniętych chorobą psychiczną. Prowadzimy mieszkanie chronione, tworzymy miejsca pracy chronionej. Możesz nas wesprzeć darowizną, wolontariatem lub przekaż nam 1 procent. Swojego podatku - jesteśmy organizacją pożytku publicznego o numerze KRS 0000076649. Razem pomóżmy chorującym psychicznie! 2008 - 2018 Fundacja im.